De Kwestie: Welke E3-persconferentie wil jij echt niet missen?
Het is alweer bijna zover. De Electronic Entertainment Expo, beter bekend als de E3, gaat binnenkort weer van start. Het Los Angeles Convention Center staat vanaf 13 juni tot en met 15 juni compleet in het teken van de game-industrie. Dit jaar is er naast een lading aan games ook weer hardware aanwezig. Zo maakt de Nintendo Switch zijn debuut op de E3 en gaat Microsoft zijn, nog steeds erg mysterieuze, Project Scorpio uit de doeken doen.
Het hele evenement draait eigenlijk om de persconferenties. Verschillende uitgevers en ontwikkelaars laten tijdens deze conferenties namelijk zien wat zij aan het ontwikkelen zijn en wat wij dus aankomende jaren van hun kunnen verwachten. Aangezien het evenement in Amerika gehouden wordt, zijn de Nederlandse tijden hier en daar wat ongunstig. Ondanks dat is onze redactie zoals ieder jaar weer enkele slaapuren aan het overslaan vanwege dit evenement. Wij vragen ons af voor welke persconferentie jullie wakker blijven en vragen dan ook:
Welke E3-persconferentie wil jij echt niet missen?
-
NieuwsOfficiële GTA 6-merchandise nu online verkrijgbaar
De officiële merchandise van GTA 6 staat nu live! Ga jij een petje, shirt, aansteker of geldclip op de kop tikken?
6 reacties -
VideoSeason 02 van multiplayer-FPS WARDOGS verschijnt in oktober
Ontwikkelaar BULKHEAD laat via een video-update veel informatie los over Season 02 van de multiplayer-FPS WARDOGS.
0 reacties -
GameplayZo verhoudt Dragon's Dogma 2 op Switch 2 zich tot de PS5-versie
Benieuwd naar de performance van Dragon's Dogma 2: Dark Arisen op Nintendo Switch 2? Bekijk nu de vergelijkingsvideo!
9 reacties -
GameplayCall of Duty: Modern Warfare 4 DMZ valt ook onder Early Access
Ook de DMZ-modus valt onder de Call of Duty: Modern Warfare 4 Early Access. Bekijk nu meer gameplaybeelden van de modus!
5 reacties
Leuk zo'n poll, maar waar is the Bethesda optie?
Die is inderdaad verdwenen.
Ik heb hem er alsnog tussen gezet al is het wel een beetje mosterd na de maaltijd. Excuses!
Ik kijk ze meestal allemaal ! Sony blijf ik al jaren voor wakker en Microsoft mis ik juist het meest ( 1700 net een tijd die ik nooit red ).
Echter wil ik dit jaar Microsoft wel heel graag zien, aangezien ze Project Scorpio uit de doeken doen!
Microsoft! Ik ben onwijs benieuwd naar Project Scorpio. Hoe gaat hij heten? Welk prijskaartje hangt er aan? Gaan de meeste games 60 fps halen?
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.