De Kwestie: Welke handheld helpt jou de zomers door?
Het is weer tijd voor een nieuwe poll, maar eerst kijken we nog even naar de uitslag van de vorige poll. Wij vroegen of jullie games spelen voor de achievements/trophies. Het blijkt dat nogal verschillen van mening. 46% speelt namelijk games niet speciaal voor de beloningen, maar probeert het wel zo nu en dan. 39% moet koste wat kost al de beloningen behalen en vijftien procent heeft er weer totaal niets mee!
Bron: Nintendolife.com
Nu is het tijd voor onze nieuwe vraag. Vrijwel iedereen heeft er wel een in huis liggen, een handheld. Of het nou een Nintendo Switch, een GameBoy Color, of een PlayStation Vita is, ze geven je allemaal de mogelijkheid om buiten huis toch te genieten van je favoriete games. Juist nu, in de zomer, is het cruciaal dat je op je vakantie toch een lekker potje kunt gamen. Wij vragen jullie dan ook:
Welke handheld helpt jou de zomers door?
-
NieuwsSilent Hill: Townfall voorzien van flinke update
De nieuwe update van Silent Hill: Townfall voegt een nieuwe moeilijkheidsgraad toe: hard mode.
0 reacties -
NieuwsBekijk hier eerste gameplaybeelden van Hunter: The Reckoning - Deathwish
Eerste beelden van de personagecreatie in Hunter: The Reckoning - Deathwish bekijk je hier!
0 reacties -
WeekendmodusWeekendmodus: van 30 oktober 2026 met Alan Wake 2
Komend weekend is het Halloween, dus de weekendmodus van deze week zit propvol met horrorgames. Wat speel jij?
87 reacties -
NieuwsMelvor Idle 2 verschijnt binnenkort in Early Access
Melvor Idle 2 verschijnt op 17 november in Steam Early Access met nieuwe skills en Jagex als uitgever.
1 reactie
de nintendo switch is officieel geen handheld dat geeft nintendo en de trackers (NPD) enz aan het valt onder de category HOME CONSOLE en in zijn meest extreme \"HYBRID\" maar absoluut niet in de handheld category
Klopt officieel is het geen handheld, maar hij past net als een telefoon/tablet wel in deze categorie om lekker buiten het huis te gamen.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.