Nieuws
LEGO en KNVB gaan een langdurige samenwerking aan
De LEGO-groep is een nieuwe samenwerking aangegaan: ditmaal met KNVB. Verwacht de komende jaren initiatieven waarbij LEGO en voetbal samen worden gebracht.
Het is nog vroeg - de zon heeft zijn gezicht nog maar enkele minuten geleden voor het eerst laten zien. Voor wat ik vandaag ga doen is er echter geen andere optie en alleen het verrassende tijdstip kan me helpen om mijn doel te bereiken. Sinds Sony haar nieuwe PlayStation 4 heeft uitgebracht ben ik namelijk al op zoek naar een manier om het apparaat te bemachtigen. Linksom of rechtsom, dat maakt momenteel eigenlijk niks meer uit, als ik 'm nu maar eens te pakken krijg. Een pre-order blijkt al maanden tot niets te leiden, maar de wilde verhalen die in de rondte gaan over de losse verkoop zijn zeer interessant. Het enige probleem is dat zodra een winkel een aantal PlayStation 4's in de schappen legt, ze binnen een mum van tijd ook weer uitverkocht zijn. Het resultaat is dat ik nog altijd met lege handen sta. Er is maar één optie, één mogelijkheid om er één te bemachtigen. Ik ga er een ste uhm lenen.
Uiteindelijk krijgt de winkel z'n geld namelijk heus wel, maar zoals gezegd is de normale losse verkoop ook al geen optie. Afijn, je weet nu ook gelijk de reden dat ik vroeg ben opgestaan: alleen dan staan de consoles nog blinkend te wachten op een nieuwe eigenaar. Zonder ontbijt ben ik op weg gegaan, en inmiddels sta ik op de plaats die ik de afgelopen weken tot in detail heb onderzocht. Er is geen twijfel meer; als het moet gebeuren, dan is dit de beste startpositie. Na een paar minuten wachten arriveert de vrachtwagen, met daarin een verzameling consoles waarvan er één binnenkort aan mij toebehoort. De chauffeur stapt uit, loopt om z'n vrachtwagen heen en opent uiteindelijk de laadklep. De weg naar mijn PlayStation 4 lijkt vrij te zijn alleen zal ik er voor moeten zorgen dat de chauffeur op één of andere manier afgeleid wordt. Als echte gamer en liefhebber van role-playing games is dat echter geen probleem. Aan mijn linkerkant ligt een vrij grote steen. Ik pak 'm op, gooi 'm richting de deur van het magazijn van de winkel en ja, het werkt! De chauffeur van de vrachtwagen is afgeleid door het geluid, en laat z'n vrachtwagen even voor wat het is. Dit is het moment dat ik moet grijpen. Ik loop naar de vrachtwagen, stap via de open laadklep naar binnen, sluip richting de PlayStation 4's. Nog een paar stappen, nog twee stappen, nog één
Hoe dit verhaal afloopt, is de grote vraag, maar niet waar het uiteindelijk om gaat. Wat echt belangrijk is, is dat ik tot op heden nog steeds niet de kans heb gehad om op een PlayStation 4 te spelen. Mijn eigen PS4, welteverstaan. Al maanden ben ik op zoek naar een winkel die de nieuwe console verkoopt, maar tevergeefs. Óf ik moet geluk hebben, óf ik moet nog maanden wachten totdat de console eindelijk een beetje goed beschikbaar is en ik 'm zonder problemen in de winkel kan kopen. Wachten duurt lang, heel lang, maar ik ben bang dat er niets anders op zit
Nieuws
De LEGO-groep is een nieuwe samenwerking aangegaan: ditmaal met KNVB. Verwacht de komende jaren initiatieven waarbij LEGO en voetbal samen worden gebracht.
Video
In april en mei komen er drie nieuwe personages mee racen in Sonic Racing: CrossWorlds: ontdek hier welke. Ook leuk: ze zijn allemaal gratis om te...
De Rondvraag
Wat is de beste open-wereld in gaming? Deze prangende vraag staat centraal in de Rondvraag van 17 maart 2026. Laat ons gerust weten wat jij ervan vindt!
Industrie
What are ya buying? Aandelen in Capcom dus! Saudi-Arabië opent de portefeuille en koopt nog eens 5 procent van Capcom. Daarmee staat de teller op 10%.