Stem nu op de Gameliner Awards: Beste game van 2025
We sluiten het jaar af met een knal! De 16e editie van de Gameliner Awards is van start gegaan en je kan nu stemmen op de beste game van 2025 middels ons stemsysteem. De strijd om de GOTY 2025 barst los - en jij kan het verschil maken. Klik hier om te stemmen op de beste game van 2025! Lees ook nog even verder, want er komen weer onwijs toffe winacties aan!
De Gameliner Awards is onze manier om terug te geven aan de industrie. Het hele jaar door produceren we met passie content en aan het einde van de rit willen we dankjewel zeggen tegen de vele ontwikkelaars en uitgevers die het gamejaar de moeite waard hebben gemaakt. Vandaar hebben we een mooie selectie klaarstaan met kandidaten. Het gaat om de volgende line-up:
- Blue Prince
- Hollow Knight: Silksong
- Clair Obscur: Expedition 33
- Kingdom Come: Deliverance II
- Death Stranding 2: On The Beach
- Ninja Gaiden 4
- Mario Kart World
- Donkey Kong Bananza
- Monster Hunter Wilds
- Silent Hill f
Stem op deze pagina voor jouw Game of the Year!

Deze games maken allemaal een kans om de felbegeerde Gameliner Awards-troffee in ontvangst te nemen. Deze award wordt in januari uitgereikt, dus zorg ervoor dat je voor die tijd hebt gestemd! Naast de hardwerkende mensen in de industrie willen we ook onze trouwe community bedanken. Check daarom snel de Gameliner Discord-server, want we gaan binnenkort diverse winacties live zetten. De eerste staan inmiddels live, dus wees er snel bij, want we mogen dit jaar hele mooie items weggeven.
Meer leren over ons eigen evenement? Klik dan hier voor meer informatie over de Gameliner Awards. Welke games kunnen op jouw stem rekenen? Deel het met ons in de comments! Mocht je nog vragen hebben rondom het evenement, laat het vooral weten - dan helpen we je verder. Gameliner wenst alle deelnemers succes en laten we het jaar op een mooie wijze afsluiten!
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
-
GameplayThe Witcher 3 Remastered: dit is de performance op Switch 2
The Witcher 3: Wild Hunt Remastered draait op Nintendo Switch 2 met maximaal 40 fps. CD Projekt Red deelt live op stream de resolutie en nieuwe features!
2 reacties -
TrailerKijk hier op 1 september om 18:00 de Harry Potter-showcase
De Harry Potter Back to Hogwarts Showcase 2026 is hier op 1 september om 18:00 Nederlandse tijd te zien. Wordt Hogwarts Legacy 2 eindelijk getoond?
3 reacties -
GameplayNieuwe The Witcher III: Wild Hunt - Songs of the Past gameplay
Wil je een deel van The Witcher III: Wild Hunt - Song of the Past's hands-off presentatie zien? Dat kan nu! CDPR heeft namelijk een supercut samengesteld!
0 reacties -
PreviewPreview: Hands-off met Control Resonant
Gedurende gamescom 2026 was er ruimte voor Remedy Entertainment om achter gesloten deuren meer te onthullen over de gameplay van Control Resonant.
3 reacties
Weinig kans dat het Blue Prince wordt, maar daar heb ik mij bijzonder goed mee vermaakt.
Audentes fortuna iuvat! Of simpelweg gezegd, Kingdom Come: Deliverance II.
Silksong en Blue Prince sweep for me <3
Let's goooooooooo! Te veel goede games! Clair Obscur heb ik bij far de meeste tijd inzitten, maar Ninja Gaiden 4 was ook zo onwijs goed. Maar Donkey kong Bananza ook, en blue prince ook en silk song ook. Oja en Monster Hunter Wilds ook!