Trophy Hunters?
Subhubs
Nog geen subhubs
Er zijn nog geen subhubs aangemaakt.
Ik heb vorig jaar m'n eerste platinum gehaald, voor Cyberpunk 2077. Dat spel was zo geweldig dat ik alles wilde zien. Sindsdien vind ik platinums een fijne manier om alles uit een game te halen; meestal koop ik meer games dan ik kan spelen, dus dit zorgt ervoor dat ik een beetje waar voor m'n geld krijg, haha. Sindsdien zo'n 20 andere platinums gehaald, sommige kleine spellen, sommige wat groter.
De meest recente is Ball x Pit; degene waar ik het meest trots op ben The Rogue Prince of Persia, en de bijzonderste Beyond Words, een soort Balatro-Scrabble, omdat ik een van de eerste was die 'm haalde
De laatste is Spider-Man 2, een paar maanden terug.
The Rock deed aan trophy hunten toen het geïntroduceerd werd destijds, maar het werd een beetje obsessief, dus dit maar afgeleerd.
Wel kijkt The Great One bij PS games of het leuk is om te doen, en dan wil The People’s Champ het wel proberen. In Spider-Man krijg je dan een paar grappige opdrachten als vlieg van de ene kant van de stad naar de andere op luchtstromen, leuke challenge dan.
Volgens mij heb ik nog nooit een platinum gehaald. Ik wil bij games wel meestal alle levels kunnen spelen. Dus bij bijvoorbeeld Donkey Kong Country verzamel ik alle letters en ook bij Astrobot wilde ik alles halen om alle levels te kunnen spelen. Echter merk ik wel dat het dan soms een beetje richting het obsessieve gaat: dat ik bijv een level drie keer achter elkaar speel om alles te halen. Als ik het spel dan later nogmaals speel, dan ga ik vaak voor een snelle run. Soms geniet ik er dan wel meer van.
Die platinum trophies vereisen volgens mij heel veel opdrachten om te rekken en daar hebik geen tijd voor/geen zin in.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.