300.000 Nintendo-accounts gehackt
Nintendo heeft vandaag bekendgemaakt dat er in totaal nu zo'n 300.000 Nintendo Network ID-accounts zijn gehackt. Dit zijn er 140.000 meer dan eerder is aangegeven.
In april 2020 maakte Nintendo bekend dat het Nintendo Network ID is getroffen door een hackgolf, waarbij 160.000 accounts zijn gehackt. Na een onderzoek blijkt dat er nu nog eens 140.000 accounts zijn getroffen, waardoor de teller nu op 300.000 staat. Ter verduidelijking lopen alleen gamers gevaar op die hun Nintendo 3DS of Wii U Nintendo Network ID gebruikten voor de Nintendo Switch. Op die manier kan een hacker toegang krijgen tot een account en er misbruik van maken door er eventuele aankopen mee te doen. Nintendo is nu bezig om de getroffen slachtoffers hun geld terug te geven van aankopen die afkomstig waren van hackers. Ook maakte het bedrijf bekend dat minder dan één procent van de accounts illegaal gebruikt zijn.
Nintendo raadt aan om je wachtwoord voor de zekerheid opnieuw in te stellen en om niet dezelfde wachtwoorden te gebruiken voor meerdere diensten.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties