Actiegame Dead or School komt naar PS4, Xbox One en Switch
Studio Nanafushi heeft de side-scrolling actiegame Dead or School aangekondigd voor de PlayStation 4, Xbox One en Nintendo Switch. De game kwam eerder al uit voor de pc via Steam.
In Dead or School is Tokyo volledig overgenomen door zombies en andere monsters. Spelers kruipen in de huid van het meisje Hisako, die met haar Katana en vele andere wapens een einde probeert te maken aan de duisternis.
Dead or School komt binnenkort naar de PlayStation 4, Xbox One en Nintendo Switch.
Platforms
-
GameplayRock out in de uitgebreide Stage Tour Backstage Deep Dive
Prepareer je om te rocken! Stage Tour verschijnt met meerdere gitaren, microfoons en drumstel opties. Bekijk nu de Stage Tour Backstage Deep Dive!
0 reacties -
EventHier gaat de Pokémon World Championships 2027 plaatsvinden
De Pokémon World Championships keert in 2027 terug. Het evenement start op 13 augustus 2027, maar helaas dien je er wel een flink stuk voor te reizen!
0 reacties -
FilmsFilm Pokémon: Wild Card verschijnt 2027 en draait om TCG
The Pokémon Company heeft Pokémon: Wild Card aangekondigd. De nieuwe film draait om een Pokémon TCG-speler en een Mimikyu. De vijand? Vast een scalper!
0 reacties -
PreviewPreview: Hands-off met Dlala Studios' Murals
Dlala Studios maakte in de pre-show van ONL bekend aan Murals te werken. Patatrick bekeek op de beursvloer dat sprookje eens van dichterbij.
0 reacties