Adidas komt met game-schoen
Adidas, bekend van de uitgebreide kledinglijn waaronder sneakers, komt deze week met een nieuw soort schoen, de Augmented Reality schoen. Het blijkt maar weer dat gaming aan het groeien is, deze keer is dat een keer niet omhoog, maar letterlijk omlaag, namelijk richting je voeten. Er komt dus een schoen op de markt waarmee je games kunt spelen via je pc.
De schoen bevat een soort van afbeelding op de lip, waardoor je webcam deze registreert als een bewegingspunt. Zodoende kun je games spelen op de pc. Hieronder hebben een een filmpje van hoe dat eruit ziet.
Meer informatie, zie de Adidas Augmented Reality website.
-
NieuwsOfficiële GTA 6-merchandise nu online verkrijgbaar
De officiële merchandise van GTA 6 staat nu live! Ga jij een petje, shirt, aansteker of geldclip op de kop tikken?
8 reacties -
VideoSeason 02 van multiplayer-FPS WARDOGS verschijnt in oktober
Ontwikkelaar BULKHEAD laat via een video-update veel informatie los over Season 02 van de multiplayer-FPS WARDOGS.
1 reactie -
GameplayZo verhoudt Dragon's Dogma 2 op Switch 2 zich tot de PS5-versie
Benieuwd naar de performance van Dragon's Dogma 2: Dark Arisen op Nintendo Switch 2? Bekijk nu de vergelijkingsvideo!
9 reacties -
GameplayCall of Duty: Modern Warfare 4 DMZ valt ook onder Early Access
Ook de DMZ-modus valt onder de Call of Duty: Modern Warfare 4 Early Access. Bekijk nu meer gameplaybeelden van de modus!
5 reacties
Tja, die tracking van die afbeelding is natuurlijk een wel bekend grapje, je hebt de schoen dan ook niet nodig. De afbeelding alleen is voldoende.
Dat de toepassing hiervan reeel gezien 0 is, lijkt me logisch. Het is natuurlijk wel grappig dat ze een schoen hebben ontworpen en de reclame in deze vorm hebben bedacht. Marketing technisch een leuk idee.
En Adidas staat nou eenmaal bekend om de.... aparte designs :)
Heb anders nog geen AR applicatie gezien waar ik echt helemaal wild van wordt.. Layar is leuk maar heeft iemand wel is geprobeerd snel even zijn GPS aan te zetten, wachten op verbinding, layar aan, een Layar zoeken, aanzetten..duurt lang mensen!
Een laptop is ook niet gemaakt om op te gamen :) Maar vind het vreselijk dom uitzien hoor!
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.