Age of Conan nu ook Free 2 Play
De laatste tijd zijn een aantal games Free 2 Play geworden, zoals Team Fortress 2 en World of Warcraft (voor een deel). Nu is het ook de beurt aan Age of Conan. Dit maakte Funcom bekend.
De naam van de game is veranderd in Age of Conan: Unchained. De maker roept nieuwe en oude spelers op om de content van Hyborian en de nieuwe cash shop te checken. Om de game nog aantrekkelijker te maken, is er een nieuwe trailer uitgekomen.
-
Game review0Lily's World XD review - Tieners op het Dark Web
Wat is er met Lily gebeurd al die jaren geleden? In haar laptop zitten veel geheimen verborgen: aan jou om ze te vinden in deze unieke horrorgame.
0 reacties -
DownloadnieuwsSpeel de demo van Castlevania: Belmont's Curse vanaf 1 oktober 2026
Interesse in Castlevania: Belmont's Curse? Dan heeft Konami goed nieuws voor je, want er wordt een demo vrijgegeven van de aankomende actie-platformer.
4 reacties -
IndustrieWaarom Japanse gamestudio’s minder ontslaan dan westerse
Japanse ontwikkelaars en uitgevers lijken veel minder mensen te ontslaan dan hun westerse tegenhangers. Cijfers bevestigen dat, maar waar komt dit door?
5 reacties -
LeakLeak: Grand Theft Auto-broncode gelekt, geschrapte dlc gespot
Uit 192 GB aan gelekte GTA-broncode komen geschrapte missies, een Liberty City-DLC, Trevor-content en een vroege schets van de GTA 6-map naar voren.
6 reacties
Vind het altijd jammer dat als een mmorpg volledig gratis wordt met cash-winkels. Dat er gedeelte is dat gratis speelt en een gedeelte die alle spullen uit de winkel heeft gekocht.
Vooral als deze items een meerwaarde heeft.