Gameliner logo 20 jaar
AD
Rockstar GTA-Online A Safehous in the Hills

Bad Robot Games en Sony slaan de handen ineen

-

Bad Robot Games zal sommigen niet veel zeggen, maar bij filmkenners gaat wellicht een belletje rinkelen. Bad Robot is namelijk het filmproductiebedrijf van JJ Abrams (Cloverfield, Star Trek) en diens gaming divisie werkt nu aan hun eerste game. De ontwikkeling loopt vast voorspoedig, want niemand minder dan Sony heeft een deal gesloten om de game uit te gaan geven.

Een officiële aankondiging van de game laat nog op zich wachten, maar met Mike Booth (Left 4 Dead) aan het roer en een coöperatieve setting voor vier spelers belooft het veel goeds. Dat benadrukt het hoofd van de second- en third-party divisie van Sony, Christian Svennson, ook in zijn uitspraken. Hij geeft aan dat Sony onder de indruk is van het team bij Bad Robot Games en dat de studio met iets unieks en innovatiefs bezig is. Op haar beurt is de CEO van Bad Robot Games, Anna Sweet, weer erg blij dat de studio met Sony kan gaan samenwerken. De visie en schaal die de studio heeft voor de game is immers groot en Sony wil natuurlijk ook grootse games.

badrobot

De nieuwe titel van Bad Robot Games zal in ieder geval verschijnen voor PlayStation 5 en pc. Wij zijn in ieder geval nieuwsgierig naar de aankondiging.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord