Bedrijf wil PS3-jailbreak verkopen
Na zoveel jaren lijkt de PlayStation 3 dan toch eindelijk gehackt. Een nieuw bedrijfje wil namelijk USB-sticks gaan verkopen, waar je illegale games op kunt zetten. Plaats je de USB-stick in je PS3, dan start die op in debug-mode en zou je de games kunnen spelen.
De grote vraag is echter wat er nu gaat gebeuren. Werkt de stick wel echt goed? Kan Sony dit niet gewoon eruit updaten? Kun je er mee online? Worden cheats mogelijk? De echte PS3-fan, die alles gewoon koopt, lijkt hier toch echt de dupe van te zijn geworden. En dat is jammer natuurlijk.
-
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie