Bioware Montreal sluit haar deuren
Het leek een strakblauwe lucht maar Bioware Montreal heeft haar deuren moeten sluiten. Na het uitbrengen van Mass Effect Andromeda bleven de kritieken maar komen op de game. De game was gehaast en dit was onder andere te merken aan bugs en volgens velen een plat verhaal.
EA was eveneens niet tevreden met het eindresultaat ondanks dat de game wel een verkoopsucces was en het lijkt erop dat daarom de studio haar deuren heeft moeten sluiten. Sluiten is misschien iets te definitief, omdat de meesten een nieuwe baan hebben in de nieuw opgerichte studio van EA met de naam Motive. Het lijkt er op dat de Mass Effect serie definitief in de ijskast gaat.
Voor Bioware ligt de focus volledig op Anthem en een nieuwe Dragon Age. De schrijver van de originele Mass Effect trilogie is terug dus EA lijkt te leren van haar fouten om een game gehaast uit te brengen. Tenslotte zijn gamers maar beperkt vergevingsgezind.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties