Blizzard laat strafsysteem terugkeren in Overwatch
Blizzard laat het strafsysteem in Overwatch terugkeren en bekijkt alle mogelijke opties. Blizzard wilt graag zien dat vals spelende gamers op een passende manier gestraft worden.
Het zal voor voor gamers over het algemeen een doorn in het oog zijn. Ragequiters, cheaters (OMG wallh4ckz0rs) of gewoon irritante spelers die je teabaggen. Ok dat laatste had je wellicht verdiend. Maar Blizzard kijkt opnieuw naar hun systeem om dit soort spelers te straffen. Dit is uitermate lastig te implementeren. Want hoe maakt zo'n systeem onderscheid tussen een ragequit of een falende verbinding? Voor nu is het in ieder geval dat je XP misloopt, zoals in zoveel games. Blizzard gaat hoe dan ook het systeem opnieuw activeren maar wat precies de straffen gaan zijn en hoe dit systeem werkt, is nog niet duidelijk.
Wanneer het nieuwe strafsysteem precies komt, is ook nog niet duidelijk. Dat het er aan komt is in ieder geval zeker dus houdt de site in de gaten. Dan weet je precies wanneer je je wallhack weer uit mag zetten.
Overwatch is reeds uit voor Xbox One, PlayStation 4 en pc.
-
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
49 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
4 reacties -
NieuwsOok Capcom maakt gebruik van frame generation op Switch 2
Dragon's Dogma 2 gebruikt frame generation op Nintendo Switch 2 om 30 fps naar 60 fps te tillen. Capcom waarschuwt wel voor mogelijke ghosting.
3 reacties
En terecht, afstraffen die @&%$! lui