BlizzCon 2020 afgelast

-

BlizzCon 2020 is afgelast vanwege de coronapandemie. Volgens Blizzard vindt er dit jaar helemaal geen evenement meer plaats.

BlizzCon, de jaarlijkse conventie van Blizzard, vindt dit jaar niet plaats. Tijdens de BlizzCon-conventie worden elk jaar nieuwe aankondigingen gedaan voor games als World of Warcraft, Diablo en Overwatch, maar worden er ook panels gehost, wordt er veel aan eSports gedaan en wordt er een heuse cosplaywedstrijd gehouden. Hoewel de conventie elk jaar pas in november wordt gehouden, was Blizzard al flink aan het twijfelen of de conventie dit jaar wel door kan gaan. In een blogbericht heeft Blizzard gisteren onthuld dat BlizzCon dit jaar volledig geannuleerd wordt. Wel heeft de organisatie besloten om de conventie op een bepaalde manier online door te laten gaan, maar die online versie vindt begin volgend jaar pas plaats.

BlizzCon 2020 is volledig afgelast en wordt begin 2021 vervangen door een online variant.

Claudia Tjia Redacteur

Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord