Bloed, demonen en schattige beestjes in Lost Railway

Een konijn, een vos, een kikker en een kat gaan samen op pad in Lost Railway. Dat concept klinkt in eerste instantie best schattig, maar in de Lost Railway in kwestie moet je vrezen voor je leven. Tijdens The Triple-i Initiative krijgen we meer te zien.

Lost Railway omschrijft zichzelf als de eerste 2D quota horror-game, wat je grofweg kan vertalen naar een horrorgame waarin je zo veel mogelijk spullen probeert te looten. De demonen waar je het tegen moet opnemen worden krachtiger naarmate je door het tunnel netwerk vordert, dus kunnen de schattige beestjes ook van de nodige upgrades worden voorzien bij een workbench.

Lost Railway kent nog geen releasedatum, maar is wel alvast te wishlisten op Steam. Daar kan je jezelf ook inschrijven voor een aankomende playtest van Lost Railway.

Bron: The Triple-i Initiative
Packshot Lost Railway

Ontwikkelaar

Crossbridge Game Studios

Uitgever

Polden Publishing

Release

2026

Platforms

PC
Reacties
Avatar Press_X_Somewhere
Press_X_Somewhere
lvl9 NPC 2.0
9 april 2026 om 23:14

Ziet er interresant uit, doet me een beetje denken aan dead road to canada al denk ik dat de gameplay wel anders is

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord