Brand in opslagplaats Sony beïnvloed distributie
De afgelopen dagen heeft er een grote brand gewoed in een opslagruimte van Sony. Het is een opslagruimte, gevestigd in Enfield (Londen), voor CD's, DVD's en andere hardware. Sony heeft door de brand 20.000 vierkante meter aan opslagruimte verloren.
Voor zover bekend zijn er geen gewonden gevallen. Ook is de oorzaak van de brand nog niet achterhaald. Wel weten we dat dit de enige opslagplaats was voor Sony in Engeland. Het zal dus wel degelijk invloed hebben op de distributie. Of de brand in verband staat met de rellen in Londen is ook niet bekendgemaakt.
Wel zei Yoku Yasukochi, vertegenwoordig van Sony, het volgende:
There will likely be some impact on deliveries.
We wachten meerdere reacties van betrokkenen af.
-
TrailerRiot Games onthult Samira en Sett in nieuwe gameplaytrailer
Riot Games onthult twee nieuwe personages, Samira en Set, in een kersverse gameplaytrailer. Check het hier!
2 reacties -
GameplayRelic Entertainment toont trailer Company of Heroes 3: 3.0 Update
Relic Entertainment onthult Company of Heroes 3: Update 3.0 ter ere van het twintigjarige jubileum. Bekijk hier de eerste beelden!
0 reacties -
TerugblikDe vergeten Mario & Sonic-spin-offgame op Nintendo 3DS
Er is een Mario & Sonic-spin-off waar niemand over praat. Nils duikt in een vergeten experimentele applicatie op de 3DS.
2 reacties -
OverzichtOverzicht: Alles over Battlefield 6 - Season 5: Las Vegas
Benieuwd naar al het moois dat Battlefield 6 - Seizoen 5: Las Vegas te bieden heeft? Lees dan snel dit volledige overzicht!
5 reacties
Ik hoorde dat er een link gelegd werd naar GTA... maar wat hebben rellen nu met GTA te maken?
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.