Breek de boel op in Feudalpunk CRPG Glasshouse
Waar de meeste CRPG's voor een fantasy setting gaan belooft Glasshouse een wat duisterder en gegronder plot. Samen met de buren zit je opgesloten in een flatgebouw aan de vooravond van een oorlog. Alsof dat niet genoeg is loopt er ook nog een moordenaar rond.
Het hoofdzakelijke doel in Glasshouse is overleven. Iedereen in het gebouw lijkt het op elkaar te hebben gemunt en zullen geen moment twijfelen om jouw leven lastiger te maken als dat hen beter uit komt. Probeer de eerste persoon te zijn die een beslissing neemt voordat anderen dat voor jou doen en navigeer jezelf tussen alle samenzweringen door om er met zo min mogelijk kleerscheuren vanaf te komen. De nieuwe trailer mag voor zich spreken.
Glasshouse is in ontwikkeling voor de pc.
Platforms
-
PreviewPreview: Hands-on met The Wolf Among Us Remastered
The Wolf Among Us Remastered klinkt misschien niet bijster bijzonder, maar heeft stiekem veel in huis om de moeite waard te zijn. Check hier de preview!
0 reacties -
LeakLeak: Steam-lek van 13 TB bevat duizenden builds en files
Een lek bij Steam heeft ruim 13 TB aan data uit de periode van 2003 tot 2013 blootgelegd. De data bevat onder andere builds van Portal 2 en Half Life!
1 reactie -
TrailerZ Mega Evolutions komen naar Pokémon Champions
De meta game van Pokémon Champions wordt vanaf 9 september 2026 helemaal opgeschud. De Z Mega Evolutions worden namelijk naar de multiplayergame gebracht.
0 reacties -
Video PreviewHands-on met Clive Barker's Hellraiser: Revival
Frietrick was opnieuw slachtoffer van een horrorgame en dit keer mocht hij een bezoekje brengen aan Clive Barker's Hellraiser: Revival.
0 reacties
Dit ziet er interessant uit!