Capcom maakt fans boos
Capcom heeft pas geleden Ultimate Marvel vs. Capcom 3 aangekondigd, wat voor een hoop boze en verontwaardigde reacties heeft gezorgd.
"Waarom worden de fans nou boos met een nieuwe game?" hoor ik jullie denken. Nou, om het volgende dus: Capcom heeft de laatste tijd veel downloadable content verkocht die al op de schijf zelf stond. Ook waren veel fans het niet eens met de prijs die Capcom voor deze content vroeg.
Iets wat voor veel fans de druppel die spreekwoordelijke emmer doet overlopen is, is het uitbrengen van de zogenaamde 'complete' editions. Eerder deed Capcom dit met Resident Evil 5, door in de Gold edition de mogelijkheid om met de Move controller te spelen toe te voegen. Een nog veel extremer voorbeeld is het heruitgeven van Street Fighter IV. Eerst had je Super Street Fighter IV, en daarna Super Street Fighter IV: Arcade Edition. Het enige wat deze edities toevoegen zijn nieuwe personages, een paar spelmodes en wat balans, wat allemaal makkelijk in de vorm van downloadable content en patches verspreid kon worden.
Met Ultimate Marvel vs. Capcom 3 doet Capcom dit allemaal nog eens dunnetjes over. Deze 'Ultimate' edition voegt alleen wat nieuwe characters toe, die ook als downloadable content beschikbaar gesteld konden worden. Nu worden de fans die de 'gewone' disc gekocht hadden verplicht om nóg een game te kopen. Er is ook geen mogelijkheid om de game te 'upgraden', wat uiteraard voor veel boze reacties zorgt. Dit zijn een paar van die reacties:
[quote]Capcom: the new Activision/EA-
Meer van deze auteur
Bekijk profiel-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties