Co-op actie-RPG Wu-Tang: Rise of the Deceiver onthuld
Tijd om de Wu-Tang Clan te verenigen! In de co-op actie RPG Wu-Tang: Rise of the Deceiver krijg je te maken met anime-combat en afro-surrealistische esthetiek.
De hiphopgroep Wu-Tang Clan heeft jouw hulp nodig. Ghostface Killah roept je op en hij heeft een dringend verzoek: red zijn Wu-broeders. Mocht dat je lukken, dan kun je met diverse vaardigheden aan de haal. De anime-combat wordt gecomplimenteerd door een dynamische soundtrack. Uiteraard is producer Just Blaze aanwezig om de boel te overzien. Daarnaast verzamel je kleurrijke edelstenen om je speelstijl eigen te maken.
Wu-Tang: Rise of the Deceiver is in ontwikkeling voor de pc.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
Platforms
-
NieuwsSilent Hill: Townfall voorzien van flinke update
De nieuwe update van Silent Hill: Townfall voegt een nieuwe moeilijkheidsgraad toe: hard mode.
0 reacties -
NieuwsBekijk hier eerste gameplaybeelden van Hunter: The Reckoning - Deathwish
Eerste beelden van de personagecreatie in Hunter: The Reckoning - Deathwish bekijk je hier!
0 reacties -
WeekendmodusWeekendmodus: van 30 oktober 2026 met Alan Wake 2
Komend weekend is het Halloween, dus de weekendmodus van deze week zit propvol met horrorgames. Wat speel jij?
87 reacties -
NieuwsMelvor Idle 2 verschijnt binnenkort in Early Access
Melvor Idle 2 verschijnt op 17 november in Steam Early Access met nieuwe skills en Jagex als uitgever.
1 reactie
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.