Counter-Strike naar de Xbox 360?
In een gesprek met het Official Xbox Magazine heeft Doug Loumbardi, het hoofd van de marketing van Valve, een paar interessante dingen gezegd. Zo wisten we al dat Portal: Still Alive naar Xbox Live Arcade gaat. Dit is de originele Portal met extra levels.
In het interview werd ook gevraagd of er ook andere, oude games van Valve naar de dienst van Microsoft gaan. Neem bijvoorbeeld Counter-Strike.
"We'll certainly consider it. If you look at what we've done on steam, we try to make all our games available and we're always reviewing the prices to keep them current. We'd love to do that, but this is our first step at doing that beyond the PC."
Loumbardi vertelde ook dat Valve zich tot nu toe blijft richten op de Xbox 360 en PC. Ze blijven van de Nintendo Wii en PlayStation 3 af, omdat de ontwikkeling van games daarvoor heel anders loopt dan voor de Xbox 360 en PC.
Platforms
-
VerlanglijstVerlanglijst: 20/09/'26 met Neighborhoods, Cozy Game Restoration en A Short Quest
Nolstalgie staat in deze Verlanglijst centraal, want we behandelen een klassieke RPG, een citybuilder en het schoonmaken van oude game cartridges.
0 reacties -
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
50 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
6 reacties
Vraag me af hoeveel mensen hier tussen al het Nextgen geweld nog op zitten te wachten... CS was vet hoor, maar volgens mij is de multiplayer inmiddels toch echt wel voorbij gestreefd. Kan me voorstellen dat het voor de die-hards nog wel de ultieme game is omdat ze zich er helemaal in verdiept hebben, maar ik voorzie geen extreem hoge verkoopcijfers. Daarvoor komt de game nu gewoon te laat.