Criterion: 'We willen een nieuwe Burnout-game maken'
Ontwikkelaar Criterion is momenteel nog steeds bezig met de ontwikkeling van Need for Speed Most Wanted, maar ondanks dat feit heeft het al plannen voor een nieuwe Burnout-game. Dit is een van de dingen die het ontwikkelaarsteam sowieso nog wil gaan doen in de toekomst. Wat dan de naam van deze nieuwe Burnout-game mag zijn en op welke platformen deze uitkomt, weet eigenlijk nog niemand.
Er zijn ideeën die we niet kunnen aanbrengen aan de Need for Speed-serie, maar die te goed zijn om te laten gaan. Deze ideeën zouden in de toekomst geweldig passen als basis van een nieuwe Burnout-game.
Dit laat Craig Sullivan, creative director bij Criterion, weten.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties