Cyberpunk-roguelite ReBlade: The Death Spiral aangekondigd
Fan van de cyberpunkesthetiek, Ghost in the Shell en het roguelite-genre? Mooi, want vandaag heeft ontwikkelaar Chillyroom diens nieuwste game aangekondigd: ReBlade: The Death Spiral!
In ReBlade: The Death Spiral spelen we als een “synthetic” die gevangen raakt in een cyberpunkwereld die eindeloos reset. Bouw in deze game je eigen build om zo, hopelijk, het einde van de neerwaartse spiraal te bereiken. Dat lukt natuurlijk niet in één keer, want de game is erop ontworpen dat je regelmatig het loodje legt.
Tijdens iedere run leer, anticipeer en probeer je nieuwe builds uit. Langzamerhand ontrafel je meer van het verhaal, ontgrendel je permanente power-ups en word je beter bestand tegen de mechanische weerstand. Ontwikkelaar Chillyroom staat momenteel vooral bekend om mobiele games als Soul Knight en Otherworld Legends, maar richt zich dit keer op een volledige pc-game.
ReBlade: The Death Spiral verschijnt voorlopig exclusief voor pc en is vanaf nu te wishlisten op Steam.
Als het gaat om passief sporten is Rudy een kei gezien hij regelmatig menig vechtersbaas tegen de vloer nokt en tanden laat rapen. Toch is hij niet vies van andere genres. Onder het motto “je moet toch alles in je leven geprobeerd hebben” experimenteert onze Amsterdammer zo nu en dan eens wat. Niet altijd even succesvol, geduld is namelijk niet echt zijn sterkste punt, net als een gracieuze winnaar zijn gedurende menig fighter…
Platforms
-
Game review0Voidling Bound review - Spore, maar dan anders
Voidling Bound is een mix tussen Pokémon, Spore en Risk of Rain. Is deze sci-fi creature collecting third-person shooter echter ook een leuke game?
0 reacties -
GeruchtGerucht: XBOX plant significante ontslagronde in juli 2026
Verontrustend nieuws vanuit het journalistieke platform Bloomberg. Volgens Jason Schreier plant XBOX een grote ontslagronde voor juli 2026.
9 reacties -
IndustrieUbisoft sluit meerdere studio's, 380 banen in gevaar
De reorganisaties bij Ubisoft zijn nog niet klaar. De studio's in Winnipeg en Belgrade worden gesloten, terwijl het Barcelona-team op de schop gaat.
10 reacties -
Game review7The 7th Guest Remake review - Een review van het elfde uur
Frietrick keerde nóg een keer (VR-loos) terug naar Huize Stauf voor The 7th Guest Remake. Lees in zijn review van het elfde uur hoe dat bezoek beviel.
7 reacties
Je was me voor, ik deel precies dezelfde mening. En inderdaad jammer dat het alleen voor pc is, ik speel ook al jaren alleen op console.
Ziet er wel leuk uit. Leuk stijltje maar helaas enkel PC en ik game niet op pc. Of niet meer. Vroeger wel. In de tijd van de eerste unreal tournament nog.
Maar daarna console gamer.
Enkel de classics wil ik nog wel spelen via bv GoG.
Dus helaas. Leuke uitstraling maar als de e echt exclusief is en blijft dan toch niet voor mij.