Devil May Cry-director komt met nieuwe game
De director van meerdere Devil May Cry-games komt met een nieuwe game. Hideaki Itsuno heeft via zijn Twitter-pagina laten weten dat hij is 2017 een nieuwe game mag aankondigen. De Japanse director is onder andere verantwoordelijk voor games uit de Devil May Cry-serie en de game Dragon's Dogma.
Helaas heeft de beste man geen verdere details vrijgegeven, maar de geruchtenmolen is alweer flink aan het draaien. Met het 15-jarige jubileum van de Devil May Cry-serie, welke afgelopen jaar plaatsvond, is de kans groot dat we binnenkort een nieuw deel binnen de reeks kunnen verwachten. Of het hier gaat om Devil May cry 5 of een vervolg op DmC: Devil May Cry blijft een verrassing.
Het laatste deel binnen de serie verscheen in 2015 onder de naam DmC: Devil May Cry voor de PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 en Xbox 360.
-
SeriesYer a wizard, Harry! HBO deelt eerste poster van Harry Potter en de Steen der Wijzen
De release van Harry Potter en de Steen der Wijzen komt steeds dichterbij. HBO trakteert ons nu op de eerste poster!
5 reacties -
TrailerLionel Rafale pakt Cielo flink aan in Virtua Fighter Crossroads
Ryu Ga Gotoku heeft een nieuwe vechtersbaas voor Virtua Fighter Crossroads onthuld. Lionel Rafale oogt echter zeer herkenbaar.
2 reacties -
TrailerSEGA viert 38 jaar Mega Drive met video van afgeragde LEGO-set
De SEGA Mega Drive bestaat 38 jaar en SEGA viert dat om de een of andere reden met de video van een gehavende LEGO-set
13 reacties -
TrailerKojima toont trailer Death Stranding Isolations voor Disney+
Zit jij klaar voor een nieuwe Death Stranding-avontuur. Bekijk dan nu de trailer voor Death Stranding Isolations!
8 reacties
Ben benieuwd! Volgens mij heeft hij al enige tijd weinig meer uitgebracht.
De nieuwe variant DMC komt niet van Japanse bodem, noch heeft Itsuno daar echt iets mee te maken gehad.
De stijl en look van DMC vind ik ook minder, maar gameplay is toch echt beter dan de oudere delen.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.