Devil Survivor: Overclocked krijgt nieuwe datum
Een paar weken terug had uitgever Ghostlight slecht nieuws voor fans van de Devil Survivor-games; beide delen (Overclocked en deel twee) waren tot nadere orde uitgesteld. Sinds kort is er voor één van de twee games, Shin Megami Tensei: Devil Survivor: Overclocked wat licht aan het puntje van de hel gekomen. Want die laatstgenoemde game heeft een releasedatum gekregen.
Shin Megami Tensei: Devil Survivor: Overclocked zal op 22 februari in de Europese winkels moeten liggen. Dit deel zal een remake worden van de eerste game in de serie die voor de originele DS was verschenen. Er zullen zo onder meer betere grapihcs en geluid de game sieren, maar kan je ook nieuwe demonen verzamelen.
Shin Megami Tensei: Devil Survivor: Overclocked ligt op 22 februari in de winkels, exclusief voor de Nintendo 3DS.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties