Diablo III komt naar de consoles

Diablo III is een game waar menig pc-gamer op zit te wachten. Helaas voor de die-hard pc-fans heeft de game zijn exclusiviteit voor het pc-platform verloren, aangezien Bashiok, community-manager van Blizzard Entertainment, vandaag heeft bevestigd dat de game ook naar de consoles komt.

Josh Mosqueira is de naam van de lead-designer voor de console-versie, en hopelijk voor de console-gamers lukt het de beste man om er wat van te maken, want niemand zit te wachten op een mislukte port.

Wat vindt het publiek van Gameliner ervan? Is dit een schaamteloos truukje van Blizzard Entertainment om nóg meer te verdienen, of vinden jullie het fijn dat een groter publiek jouw liefde voor deze game kan delen? Laat het ons hieronder weten!

Rens Knapen
Rens Knapen Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 13 reviews 372 artikelen geplaatst
Reacties
Avatar nathan_hersbach
nathan_hersbach
lvl6 Combo Juggler
10 januari 2012 om 23:47

Als er een goede game uit komt dan ben ik er tevreden over.

0
Avatar Wade Wilson
Wade Wilson
lvl4 Reply Goblin
10 januari 2012 om 16:41

Eerst kijken in hoeverre de PS3 versie verschilt met de PC. En of mijn laptopie em kan draaien.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord