Dota Underlords gaat Early Access verlaten
Valve heeft via een update op Steam laten weten dat Dota Underlords binnenkort de Early Access verlaat. De plannen waren er al eerder, maar de officiële releasedatum is nu bekendgemaakt.
Dota Underlords is een gratis Auto-battler game dat zich afspeelt in de wereld van Dota, een andere game ontwikkeld door Valve. In Dota Underlords krijg je helden tot je beschikking die op een map vechten tegen de helden van je tegenstander. Wanneer je drie keer dezelfde held hebt, kun je deze samenvoegen voor een sterkere versie. Met het verlaten van de Early Access wordt direct seizoen een ingeluid. Dit betekent dat er ook seizoensrotaties gaan plaats vinden waar oude helden en voorwerpen plaats moeten maken voor nieuwe.
Dota Underlords is op het moment speelbaar op de pc, android en iOS. Op 25 februari verlaat de game de Early Access.
Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.
Reviewscore
Nog niet bekend
Platforms