Downloadnieuws: Drie SNES games onderweg naar Nintendo Switch Online
De Nintendo Switch Online-bibliotheek wordt nogmaals uitgebreid. Er zijn namelijk drie SNES-games onderweg naar de abonnementsdienst.
Het is inmiddels bijna twee jaar geleden dat SNES-games beschikbaar kwamen via Nintendo Switch Online. Sinds die tijd is de Nintendo Switch Online-bibliotheek flink gegroeid. Zo kregen we vorige maand nog vijf nieuwe games voor Nintendo Switch Online met Super Baseball Simulator 1.000, Caveman Ninja, Magical Drop2, Spanky's Quest en Ninja JaJaMaru-kun. Deze maand komen er drie SNES-titels naar de abonnementsdienst. Vanaf volgende week kun je aan de slag met de Sonic-achtige game Claymates, de platformer Jelly Boy en de puzzelgame Bombuzal. Deze games zijn wat minder bekend, maar zeker de moeite waard als je van klassieke SNES-games houdt.
Claymates, Jelly Boy en Bambuzal zijn vanaf 28 juli beschikbaar via Nintendo Switch Online.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
-
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
49 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
4 reacties -
NieuwsOok Capcom maakt gebruik van frame generation op Switch 2
Dragon's Dogma 2 gebruikt frame generation op Nintendo Switch 2 om 30 fps naar 60 fps te tillen. Capcom waarschuwt wel voor mogelijke ghosting.
3 reacties