Drake keert terug na Among Thieves
Volgens Amy Redding, de creative director bij de ontwikkelaar Naughty Dog, is het aankomende Uncharted 2: Among Thieves zeker niet het laatste avontuur van Nathan Drake. Dit gaf Redding in een interview met PlayStation Blog.
Uncharted 2 is absoluut niet het einde van de franchise en het bijhorende verhaal. De verwachting rond Uncharted is dat het een langlopende serie zal worden, en een serie stopt zeker niet na twee episodes. Zeker niet als de gamers meer willen. De verhalen in de game staan op zichzelf. Het is dus geen must het vorige deel te spelen om deze te kunnen volgen. Uiteraard haal je er wel meer uit als je dat wel hebt gedaan. Maar Nathan Drake gaat gelukkig nog veel meer avonturen beleven.
Volgens ons gezond logisch verstand spreekt deze uitleg voor zich. Uncharted 2: Among Thieves verschijnt op 16 oktober exclusief voor de PlayStation 3.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties