Drake keert terug na Among Thieves
Volgens Amy Redding, de creative director bij de ontwikkelaar Naughty Dog, is het aankomende Uncharted 2: Among Thieves zeker niet het laatste avontuur van Nathan Drake. Dit gaf Redding in een interview met PlayStation Blog.
Uncharted 2 is absoluut niet het einde van de franchise en het bijhorende verhaal. De verwachting rond Uncharted is dat het een langlopende serie zal worden, en een serie stopt zeker niet na twee episodes. Zeker niet als de gamers meer willen. De verhalen in de game staan op zichzelf. Het is dus geen must het vorige deel te spelen om deze te kunnen volgen. Uiteraard haal je er wel meer uit als je dat wel hebt gedaan. Maar Nathan Drake gaat gelukkig nog veel meer avonturen beleven.
Volgens ons gezond logisch verstand spreekt deze uitleg voor zich. Uncharted 2: Among Thieves verschijnt op 16 oktober exclusief voor de PlayStation 3.
-
NieuwsSilent Hill: Townfall voorzien van flinke update
De nieuwe update van Silent Hill: Townfall voegt een nieuwe moeilijkheidsgraad toe: hard mode.
0 reacties -
NieuwsBekijk hier eerste gameplaybeelden van Hunter: The Reckoning - Deathwish
Eerste beelden van de personagecreatie in Hunter: The Reckoning - Deathwish bekijk je hier!
0 reacties -
WeekendmodusWeekendmodus: van 30 oktober 2026 met Alan Wake 2
Komend weekend is het Halloween, dus de weekendmodus van deze week zit propvol met horrorgames. Wat speel jij?
87 reacties -
NieuwsMelvor Idle 2 verschijnt binnenkort in Early Access
Melvor Idle 2 verschijnt op 17 november in Steam Early Access met nieuwe skills en Jagex als uitgever.
1 reactie
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.