Dying Light is vijf miljoen keer verkocht
Dying Light is zeer succesvol voor Warner Bros. en ontwikkelaar Techland. In een interview met Videogamer heeft producer Tymon Smektala laten weten dat de game vijf miljoen keer is verkocht. Dit is natuurlijk een mooi aantal, zeker voor een nieuwe IP.
Smektala vertelde dat Techland geloofde in de game, maar dat dit succes toch wel een beetje als een verrassing kwam. Op het moment staat Dying Light in Amerika in de top tien van best verkochte games van de eerste helft van 2015.
Door het succes werd de ontwikkeling van Hellraid tijdelijk stopgezet zodat Techland zich volledig op Dying Light en diens DLC kon focussen. Op het moment werkt de ontwikkelaar hard aan The Following, wat de grootste DLC voor de game zal gaan worden.
Dying Light verscheen in januari voor de PlayStation 4, Xbox One, en pc en werd in onze review beloond met vier sterren.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties