EA: 'De wedstrijd tegen de hackers is niet te winnen'
Electronic Arts heeft aangegeven dat ze in FIFA 12 veel last hebben gehad van hackers. Zo zijn er een aantal 'gamers' geweest die onrechtmatig content hebben verkregen om te gebruiken in Ultimate Team, één van de modi van de game. EA heeft aangegeven er alles aan te doen om dit soort dingen in FIFA 13 tot een minimum te beperken, maar Frank Gibeau van EA geeft aan dat hacking een probleem is dat waarschijnlijk nooit echt helemaal opgelost zal worden.
We learned a lot from the experience. A lot of companies are suffering from this right now. There's a lot of sophisticated hacking happening in the gaming industry and it's a continuous battle.
Het belangrijkste voor EA is om te proberen de hackers steeds net een stapje voor te blijven, of anders een lek zo snel mogelijk te dichten. Veel meer is er volgens Gibeau niet aan te doen.
You're never going to win this battle. The moment you declare victory, somebody will walk in and show you didn't. So you have to continuously stay on top of it and, most importantly, keep account integrity the first and foremost issue.
FIFA 13 komt op 28 september uit voor vrijwel alle platformen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties