Eerste update van No Man's Sky bevat nieuwe features en content
Als je het nieuws rondom No Man's Sky op de voet volgt, bevind je je mogelijk in een emotionele rollercoaster. Sommige gelukkigen (of niet) zijn al met het spel aan de gang waarvan één al het centrum van het universum heeft bereikt. Een ander besloot 1300 dollar neer te leggen voor een vroege uitgave om vervolgens te stuiten of diverse mankementen. Hopelijk kun je enigszins ademhalen bij de wetenschap dat de eerste update afgerond is.
Er is in ieder geval flink veel werk in de update gestopt. Volgens Sean Murray heeft het hem en het team één maand gekost. Dit liet Murray via Twitter weten. Al is vooralsnog onduidelijk of de update tegelijkertijd met de release wordt uitgerold.
5am at Hello Games. Wrapping up a month of work on our first update. Lots of new features, balancing and content
No Man's Sky is vanaf 10 augustus verkrijgbaar voor de PlayStation 4. Twee dagen later, dus op 12 augustus, verschijnt de pc-versie. Kijk jij uit naar het ruimteavontuur? Laat het ons weten!
-
TrailerPS VR2-exclusive CleanSheet Soccer 2 verschijnt net voor de start van het WK 2026
CleanSheet Soccer 2 is net voor de start van het WK 2026 verkrijgbaar voor PS VR2. Kruip in de rol van doelman, speel wedstrijden en klim in de rankings.
1 reactie -
VideoState of Decay 3 Deep Dive-video toont nieuwe inzichten
Via de Official XBOX Podcast zien we een 40 minuten durend segment bij Undead Labs . De ontwikkelaar verschaft namelijk een deep dive van State of Decay 3.
4 reacties -
NieuwsFrontier Games kondigt stilletjes nieuwe management-sim aan
Frontier Developments werkt aan een gloednieuwe Planet-managementsim. De game moet tussen mei 2027 en mei 2028 verschijnen en kent een nieuw onderwerp.
9 reacties -
OpinionHet duivelse gamekeycard-dilemma van Nintendo-fans
Help je fysieke media met gamekeycard-boycotts, of versnel je daarmee de ondergang van alle fysieke games? Nils neemt je mee in het dilemma.
22 reacties