Embracer Group neemt Gearbox Entertainment over
Embracer Group, het moederbedrijf van meer dan vijftig verschillende studio's, heeft Gearbox Entertainment overgenomen. De ontwikkelaar van onder andere Borderlands wordt een onafhankelijk onderdeel van het bedrijf.
Het Zweedse Embracer Group heeft tientallen verschillende studio's onder zich, waaronder THQ Nordic en Deep Silver. Vorig jaar wist Embracer Group sterk te groeien, door onder andere de overname van Metro-ontwikkelaar 4A Games. Ditmaal gaat Embracer Group nog een stapje verder door Gearbox Entertainment over te nemen. Voor de ontwikkelaar, bekend van de Borderlands-serie, heeft Embracer Group tot wel 1,3 miljard euro over. Gearbox wordt een onafhankelijk onderdeel van het moederbedrijf en oprichter Randy Pitchford blijft het hoofd van Gearbox. De ontwikkelstudio geeft zelf aan door deze overname meer kapitaal tot haar beschikking te krijgen voor het ontwikkelen van games.

De overname van Gearbox door Embracer Group wordt binnen de komende drie maanden afgerond.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
-
PreviewPreview: Hands-on met The Wolf Among Us Remastered
The Wolf Among Us Remastered klinkt misschien niet bijster bijzonder, maar heeft stiekem veel in huis om de moeite waard te zijn. Check hier de preview!
0 reacties -
LeakLeak: Steam-lek van 13 TB bevat duizenden builds en files
Een lek bij Steam heeft ruim 13 TB aan data uit de periode van 2003 tot 2013 blootgelegd. De data bevat onder andere builds van Portal 2 en Half Life!
2 reacties -
TrailerZ Mega Evolutions komen naar Pokémon Champions
De meta game van Pokémon Champions wordt vanaf 9 september 2026 helemaal opgeschud. De Z Mega Evolutions worden namelijk naar de multiplayergame gebracht.
0 reacties -
Video PreviewHands-on met Clive Barker's Hellraiser: Revival
Frietrick was opnieuw slachtoffer van een horrorgame en dit keer mocht hij een bezoekje brengen aan Clive Barker's Hellraiser: Revival.
0 reacties