AD
Rockstar - GTA Online - The Kortz Center Heist

Ervaar Resident MediEvil in Blight: Survival

Tijdens de Future Games Show Spring 2026-editie was er ruimte voor nieuw commentaar rondom Blight: Survival. Ben jij klaar voor deze Resident MediEvil?

Het gaat namelijk om een survival-horrorgame die zich afspeelt in de middeleeuwen. Ridders moeten het opnemen tegen zombies. Een eenvoudig doch effectief concept. Blight: Survival heeft namelijk al een trending streak te pakken gehad via TikTok en ontwikkelaar Haenir Studio hoopt natuurlijk nu verder te groeien. Met Behaviour Interactive als uitgever moet het qua bereik geen probleem worden. Nu alleen nog even een steengoede horror-actiegame neerzetten. Je kan het samen met drie vrienden spelen en je doel is duidelijk: vind het epicentrum van de Blight en vernietig de wortels van de infectie.

Blight: Survival is in ontwikkeling voor de pc.

Bron: Future Games Showcase Spring 2026
Bram Noteboom
Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 169 reviews 5182 artikelen geplaatst

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Packshot Blight: Survival

Ontwikkelaar

Haenir Studio

Uitgever

Behaviour Interactive

Release

-

Platforms

PC
PS5
XBS
AD
Rockstar - GTA Online - The Kortz Center Heist
Reacties
Avatar Mister_Frowdo
Mister_Frowdo
lvl15 Community Veteraan
12 maart 2026 om 23:09

Oké, maar wanneer komt het spel uit? Heb 'm al een paar jaar in de gaten. Ridders en zombies, perfecte combinatie! This game is right up my alley.

1
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord