Fallout Shelter is een wereldwijd succes
Bethesda onthulde Fallout Shelter op de E3 en nu heeft de ontwikkelaar laten weten dat de free-to-play game een wereldwijd succes is.
Fallout Shelter is verkrijgbaar voor de iPad en iPhone en is op het moment de best gedownloade mobiele game in 48 landen, en de best gedownloade app in 25 landen. Game director Todd Howard is trots dat de eerste mobiele game van de studio zo goed wordt ontvangen. Fallout Shelter is een simulatiegame waarin je zelf een Vault maakt en moet zorgen voor de inwoners die hier komen wonen.
-
TrailerObstacle Overdrive is Micro Machines, maar dan super traag
Obstacle Overdrive laat je met bestuurbare auto's over blokken, boeken en knutselwerken klauteren. De game verschijnt in oktober en heeft nu een demo!
0 reacties -
TrailerGa de strijd aan tegen het nucleaire gif in Toxic Frontier
Uitgever Meteorbyte Studios heeft met Toxic Frontier een nieuwe card-based roguelike city-builder aankondigd tijdens de PC Gaming Show.
0 reacties -
TrailerUndefeated: Genesis-demo nu te spelen op Steam
Undefeated: Genesis geeft spelers alvast een voorproefje van vliegen, vechten en groeien als superheld. De demo is nu beschikbaar voor pc.
0 reacties -
TrailerChaos gegarandeerd in de actiegame Marked For Mayhem
Tijdens de PC Gaming Show is de nieuwe competitieve actiegame Marked For Mayhem aangekondigd. De game verschijnt volgend jaar.
0 reacties
Betrap mijzelf erop dat ik het echt een leuke game vind :D
Ik wil hem ook spelen, mja ik heb een Android telefoon :(
Zeer verslavend! (yes)
Heel leuk... En breng hem nou maar op Android uit potver!