Fans starten petitie om Sonic 4 dwars te zitten
Al sinds de eerste 3D games van onze held Sonic the Hedgehog is ons en iedereen opgevallen dat onze blauwe egel het beter doet in een 2D wereld. Al jaren vragen fans om een waardig vervolg op de klassiekers Sonic 1/2/3, en geen Sonic zoals bijv. Sonic Rush of Sonic Advance. Sinds kort is dan ook om die reden Sonic the Hedgehog 4 aangekondigd, dat een retro ervaring moet bieden voor deze fans. Maar is dit ook genoeg? Nee.
De fans hebben nu namelijk een online petitie gestart om op de release van Sonic 4 de originele Sonic the Hedgehog te kopen. Om zo te bewijzen dat deze superieur is aan de gameplay die ze hebben gezien vanuit de laatste trailer van Sonic 4. Of SEGA hierop een antwoord heeft, is nog maar de vraag.
-
NieuwsSilent Hill: Townfall voorzien van flinke update
De nieuwe update van Silent Hill: Townfall voegt een nieuwe moeilijkheidsgraad toe: hard mode.
0 reacties -
NieuwsBekijk hier eerste gameplaybeelden van Hunter: The Reckoning - Deathwish
Eerste beelden van de personagecreatie in Hunter: The Reckoning - Deathwish bekijk je hier!
0 reacties -
WeekendmodusWeekendmodus: van 30 oktober 2026 met Alan Wake 2
Komend weekend is het Halloween, dus de weekendmodus van deze week zit propvol met horrorgames. Wat speel jij?
87 reacties -
NieuwsMelvor Idle 2 verschijnt binnenkort in Early Access
Melvor Idle 2 verschijnt op 17 november in Steam Early Access met nieuwe skills en Jagex als uitgever.
1 reactie
Hm, nee.. Geef mij maar de originele 2d games. Of de GBA/DS versies. Die waren best goed.
Ik denk dat Sonic gewoon een game is dat niet leuk is in 3D, gewoon omdat dat draaien door zo'n looping in 3D niet de kick geeft, als in 2D.
Misschien moet SEGA de game meer lagen geven en er 2 en een half D game van maken, zoals LittleBigPlanet!
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.