Films: Nieuwe Avatar: The Way of Water trailer verschenen
De officiële trailer van Avatar: The Way of Water is vandaag online verschenen. In deze trailer krijgen we meer duidelijkheid over het verhaal en de personages in de film.
Het wachten is bijna voorbij, want we kunnen binnenkort eindelijk het langverwachte vervolg van het eerste deel in de bioscoop bewonderen. Begin mei verscheen er al een teaser trailer online en nu is ook de eerste officiële trailer verschenen. Een van de redenen waarom dit deel zo lang op zich heeft laten wachten, is omdat er grote delen van de film onderwater zijn opgenomen. In deze trailer komt dat duidelijk naar voren.
De hoofdrolspelers uit de eerste film keren in deze sequel weer terug als de blauwe wezens op de maan Pandora. Zelfs Signoury Weaver, van wie werd gedacht dat haar rol na het eerste deel voltooid zou zijn, speelt toch weer een grote rol in dit vervolg. De speelduur van de film is onlangs ook naar buitengekomen, het gaat een lange zit worden. De film duurt namelijk langer dan drie uur: 190 minuten om precies te zijn.
Keer terug naar Pandora en bekijk hier de eerste beelden van Avatar: The Way of Water.
Avatar: The Way of Water draait vanaf 14 december in de bioscoop.
-
TrailerPS VR2-exclusive CleanSheet Soccer 2 verschijnt net voor de start van het WK 2026
CleanSheet Soccer 2 is net voor de start van het WK 2026 verkrijgbaar voor PS VR2. Kruip in de rol van doelman, speel wedstrijden en klim in de rankings.
1 reactie -
VideoState of Decay 3 Deep Dive-video toont nieuwe inzichten
Via de Official XBOX Podcast zien we een 40 minuten durend segment bij Undead Labs . De ontwikkelaar verschaft namelijk een deep dive van State of Decay 3.
4 reacties -
NieuwsFrontier Games kondigt stilletjes nieuwe management-sim aan
Frontier Developments werkt aan een gloednieuwe Planet-managementsim. De game moet tussen mei 2027 en mei 2028 verschijnen en kent een nieuw onderwerp.
9 reacties -
OpinionHet duivelse gamekeycard-dilemma van Nintendo-fans
Help je fysieke media met gamekeycard-boycotts, of versnel je daarmee de ondergang van alle fysieke games? Nils neemt je mee in het dilemma.
23 reacties