Gameliner logo 20 jaar

Formule 1 racet naar Fortnite

-

Straks zie je Max Verstappen uit de Battle Bus springen en Lewis Hamilton een Griddy gooien in Fortnite. Er is namelijk een samenwerking met Formule 1 onderweg.

De nieuwste Fortnite-trailer laat zien wat Epic Games in de pitstop heeft staan. Maak je klaar om een tenue aan te trekken van jouw favoriete raceploeg. Ferrari, Mercedes, RedBull Racing en meer - de grootste racemerken zijn klaar om een beetje de tenen te dippen in cross-mediale promoties. Geïnteresseerd? Je hoeft niet lang meer te wachten. Vanaf 20 november kun je aan de finishlijn gaan staan en zo als allersnelste de battle royale induiken. Al hoop ik voor je dat je ook niet als allersnelste er weer uit vliegt. Momenteel is een grote cross-over tussen Fortnite en The Simpsons bezig. Daarnaast komt de Fortnite Crew naar Game Pass Ultimate.

Fortnite is nu beschikbaar voor vrijwel alle moderne platformen.

Bron: Epic Games
Bram Noteboom Content Manager

Ons Brammeke is van alle markten thuis. Is hij niet nieuws aan het pennen, dan staat hij wel voor de camera of hangt hij achter de microfoon voor de Game Over-podcast. Een ding is in ieder geval wel zeker, Bram heeft altijd zijn hart op de tong en schuwt niet weg van een pittige discussie. We noemen Bram dan ook niet voor niets "het wonderkind" hier op de redactie.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Fortnite

Ontwikkelaar:

Epic Games

Uitgever:

Epic Games

Release:

25 juli 2017

Reviewscore:

-

Platforms:

PC
PS4
XONE
Mob
NSW
PS5
XBS
NS2
Reacties
Avatar Frietrick
Frietrick

17 november 2025 om 12:12

Krijgen we dan ook rode vlag situaties zodra ‘the eye of the storm’ begint te krimpen of hoe werkt dat dan ineens?

Avatar Juggy
Juggy

17 november 2025 om 14:19

@Frietrick crash and burn

Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord