Foutje Microsoft levert Xbox-LIVE gebruiker 4 miljard(!) Microsoft-punten op

Je leest het goed inderdaad, 4 miljard! Microsoft-punten op je account bijgeschreven krijgen, is voor vele van ons een natte droom. Omgerekend is dat ongeveer $53,687,089,20. Denk eens aan al die games en downloadable-content die je voor een appel en een ei aan je collectie kunt toevoegen?

Dit gebeurde een Xbox LIVE gebruiker. Door een fout in het Xbox LIVE rewards-programma, kreeg de persoon meer punten dan dat hij eigenlijk hoorde te krijgen.

Degene was wel zo slim om al zijn Microsoft-punten direct te spenderen. Toen Microsoft erachter kwam dat er wat fout zat, zijn ze gelijk in actie overgegaan. Microsoft nam alle punten weer in beslag, wat resulteerde in een negatief saldo op zijn Xbox LIVE account.

Robbie Detmers
Robbie Detmers Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,0/5 1 review 74 artikelen geplaatst
Reacties
Avatar Koen
Koen
lvl9 NPC 2.0
16 november 2011 om 20:36

Het is stom om iets uit te geven wat niet van jou is. Als iemand per ongeluk 100 euro overmaakt op jouw bankrekening geef je het ook niet meteen uit :)

0
Avatar Tristan
Tristan
lvl15 Community Veteraan
16 november 2011 om 17:23

Wedden dat ie zijn Xbox verkoopt en een PS3 haalt? :D

Tja kan je verwachten dat iemand het meteen uitgeeft, wat een stomme fout zeg :D

0
Avatar Silver_sol
Silver_sol
lvl8 Achievement Hunter
16 november 2011 om 16:49

Als je ineens 4 miljard punten krijgt dan ga je dat toch nie gelijk uitgeven? Je snapt tog ook wel dat het een foutje is..

0
Avatar robbiedetmers
robbiedetmers
lvl5 Thread Hunter
16 november 2011 om 15:53
Dat is kut voor die persoon. Als er nu iets nieuws komt dat hij wil downloaden, mag hij eerst $53,687,089,20 betalen, voodat hij het überhaupt kan kopen.
Remcooooo16



Ik mag ervan uitgaan dat de beste man niet alles heeft opgemaakt :p

0
Avatar Inactieve gebruiker
Inactieve gebruiker
lvl13 Meta Builder
16 november 2011 om 15:38

Dat is kut voor die persoon. Als er nu iets nieuws komt dat hij wil downloaden, mag hij eerst $53,687,089,20 betalen, voodat hij het überhaupt kan kopen.

0
Avatar Neal
Neal
lvl11 Commander
16 november 2011 om 15:19

Wat gemeen, wat gemeen... ik had hetzelfde gedaan. :P

0
Avatar Visser23
Visser23
lvl5 Thread Hunter
16 november 2011 om 09:12

Een negatief saldo vindt ik niet kunnen als je zélf een fout maakt. Het is toch je eigen probleem, dus vind ik dat de persoon op 0 moet beginnen.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord