Ga van zero naar hero in Felt That: Boxing

Soms komen er tijdens een Summer Game Fest show de meest absurde games voorbij en in de meest recente presentatie was dat ook het geval. Tijdens de show werd namelijk de game Felt That: Boxing getoond met een aankondigingstrailer.

Felt That: Boxing is misschien in de basis nog het best te vergelijken met de Punch-Out! games. Je bent een boxer en neemt het in de ring op tegen andere boxers. Wel met het verschil dat de hoofdpersonen in de game er niet direct uitzien als een echte boxer. Het lijkt er eerder op of ze regelrecht uit een aflevering van Sesam Straat zijn komen lopen. Als we te maken zouden hebben met een verre neef van Grover dan had ik dat direct geloofd. Er zit echter wel een heel verhaal omheen gebouwd. Een weeskind gaat de uitdaging aan om de boxring in te stappen in de hoop ooit kampioen te worden. Niemand gelooft echt in hem en dat is ook niet zo gek, want als hij begint kan hij nauwelijks een deuk in een pakje boter slaan. Hij moet echt een beroep doen op zijn doorzettingsvermogen en wilskracht om het te maken in de boxring.

Er is nog geen releasedatum bekend, maar je kunt de game wel al wishlisten op Steam.

Bron: Sans String Studio
Patrick Lamers
Patrick Lamers Mede-eigenaar & Hoofdredacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 161 reviews 2855 artikelen geplaatst

Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.

Packshot Felt That: Boxing

Reviewscore

Nog niet bekend

Ontwikkelaar

Sans Strings Studio

Uitgever

-

Release

Onbekend

Platforms

PC
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord