Game over dissociatieve identiteitsstoornis Un:Me komt naar Switch 2 en PS5
Doorgaans hebben games die te maken hebben met geestenziekten het label horror aan zich hangen. Un:Me gooit het echter over een andere boeg. Deze game giet het thema van dissociatieve identiteitsstoornis namelijk in een psychologische adventure game, maar helaas ook met de nodige horror-elementen.
Vier stemmen, één lichaam, dat is de opzet van Un:Me. Iedere stem vertegenwoordigt een ziel die eigen doelen en belangen heeft. Welke ziel weet echter de overhand te krijgen en wellicht nog belangrijker; welke ziel is het meest getraumatiseerd? In de game ga je het gesprek met alle zielen aan, maar uiteindelijk dien jij over het lot van de ziel te beschikken. Welke verban je uit je lichaam en welke help je door het labyrint?
Un:Me komt in 2026 te verschijnen voor PlayStation 5, Nintendo Switch 2 en pc.
Als het gaat om passief sporten is Rudy een kei gezien hij regelmatig menig vechtersbaas tegen de vloer nokt en tanden laat rapen. Toch is hij niet vies van andere genres. Onder het motto “je moet toch alles in je leven geprobeerd hebben” experimenteert onze Amsterdammer zo nu en dan eens wat. Niet altijd even succesvol, geduld is namelijk niet echt zijn sterkste punt, net als een gracieuze winnaar zijn gedurende menig fighter…
Platforms
-
TrailerNieuwe WARDOGS-video duikt in level design en performance
Ontwikkelaar BULKHEAD onthult in een nieuwe video meer over de ontwikkeling van WARDOGS, met aandacht voor level design en performance.
0 reacties -
Breaking!Bethesda bevestigt ontwikkeling Fallout 5 en remasters
De toekomst voor de Fallout-fans is in één klap een stuk positiever gezind. Todd Howard laat in een gesprek met Bloomberg weten hoe de reeks ervoor staat.
24 reacties -
TrailerFatal Fury: City of the Wolves deelt plannen voor Season 3
Fatal Fury-fans kunnen de komende maanden hun lol op. Het derde seizoen van de vechtgame brengt namelijk iedere maand een nieuwe contentupdate.
4 reacties -
WeekendmodusWeekendmodus: van 17 juli 2026 met Baldur's Gate 3, wat speel jij?
Na het warme weekje zijn we wel toe aan een pauze. Welkom bij de Weekendmodus en vertel ons wat er op de planning staat!
72 reacties

Ik moet echt leren lezen joh. Ik dacht dat er met "Game over dissociatieve identiteitsstoornis" werd bedoelt dat je letterlijk "game over" was. Dat je af was.. En had alleen geklikt omdat ik de titel bizar vond, dacht namelijk dat de titel was "Game over dissociatieve identiteitsstoornis Un:Me" hahah! 🤣🤣
Pannekoek af en toe..
Game ziet er wel interessant uit.. Ben eigenlijk wel benieuwd of dit wat wordt! :-)
Dat ziet er interessant uit.