Gameplay: Eerste gameplaybeelden Tennis World Tour 2 onthuld
NACON heeft de eerste gameplaybeelden van Tennis World Tour 2 uitgebracht. De gameplay toont allemaal nieuwe elementen en mogelijkheden voor spelers.
In samenwerking met Big Ant Studios, een game-ontwikkelaar die gespecialiseerd is in sportsimulaties, heeft NACON een vervolg op Tennis World Tour geproduceerd. De eerste gameplaybeelden die NACON vandaag van Tennis World Tour 2 heeft onthuld, beloven veel goeds. De game is gebouwd met een nieuwe engine, waardoor het aantal spelersanimaties is verdubbeld. Daarnaast is de gameplay een stuk sneller. Hierdoor wordt er meer gevraagd van de vaardigheden van spelers. In de video is ook te zien dat er nieuwe content in de game is, zoals de gamemodus Tie Break Tens waar de speler die als eerste in korte wedstrijden tien punten scoort, wint. Daarbij komt dubbeltennis in de game waarbij je met maximaal vier spelers tegelijkertijd kan spelen, zowel online als lokaal. Ook al werd de eerste Tennis World Tour onvoldoende beoordeeld door onze eigen Rudy Wijnberg, lukt het Tennis World Tour 2 misschien wel om dat recht te zetten.
Tennis World Tour 2 komt in september 2020 uit voor pc, Nintendo Switch, PlayStation 4 en Xbox One. De precieze releasedatum is echter nog onbekend.
Platforms
-
NieuwsSilent Hill: Townfall voorzien van flinke update
De nieuwe update van Silent Hill: Townfall voegt een nieuwe moeilijkheidsgraad toe: hard mode.
0 reacties -
NieuwsBekijk hier eerste gameplaybeelden van Hunter: The Reckoning - Deathwish
Eerste beelden van de personagecreatie in Hunter: The Reckoning - Deathwish bekijk je hier!
0 reacties -
WeekendmodusWeekendmodus: van 30 oktober 2026 met Alan Wake 2
Komend weekend is het Halloween, dus de weekendmodus van deze week zit propvol met horrorgames. Wat speel jij?
85 reacties -
NieuwsMelvor Idle 2 verschijnt binnenkort in Early Access
Melvor Idle 2 verschijnt op 17 november in Steam Early Access met nieuwe skills en Jagex als uitgever.
1 reactie
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.