Gamescom 2020 gaat nog steeds door
Gamescom 2020 gaat tot nu toe nog steeds door. Dat heeft de organisator van het evenement gemeld op het officiële Twitterkanaal van gamescom.
De show, dat plaatsvindt in het Duitse Keulen, valt buiten de tijdzone waar alle op dit moment geldende restricties zijn afgekondigd. Die mededeling werd gedaan ondanks de wereldwijde verspreiding van het coronavirus. Op het officiële Twitteraccount van gamescom wordt medegedeeld dat het evenement op dit moment niet wordt beïnvloed door het Duitse verbod op events die meer dan duizend aanwezigen trekken. Deze verordening duurt daar tot zeker eind april. Hieronder is de officiële update te lezen.
Gamescom vindt plaats van 25 t/m 29 augustus 2020.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
9 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
22 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties