Geen FireFox voor PS3
Eergisteren kon je lezen dat er geruchten de ronde gaan over het feit dat Firefox naar de PlayStation 3 komt. Sony zal namelijk al in gesprek zijn met Mozilla om deze browser naar de PS3 te halen.
Mozilla maakte vandaag echter bekend dat deze geruchten totale onzin zijn. Het bedrijf vraagt zich dan ook af hoe deze geruchten zijn ontstaan. Voorlopig zitten we dus vast aan de huidige browser van de PS3.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties