Gerucht: A Plague Tale 3 is in ontwikkeling

De geruchten rondom A Plague Tale 3 kunnen weer aangehaald worden. Asobo Studio is namelijk op zoek naar nieuwe werknemers voor het team dat verantwoordelijk was voor de eerste twee games.

Op LinkedIn heeft Asobo Studio een afbeelding geplaatst met vacatures. Hierin is te zien dat ze mensen zoeken voor het Flight Sim-team, maar ook voor het Plague-team. Het gaat dan onder andere om een programmeur, animator en VXF Artist. Wanneer we de vacatures onder de loep nemen komt er naar voren dat het een bonus is als je A Plague Tale: Innocence en A Plague Tale: Requiem hebt gespeeld. Het lijkt er dus op dat de vroege ontwikkelingsfase voor het derde deel is begonnen. Niet heel verrassend, want de games werden goed ontvangen door het publiek. Ook wij waren in onze review van A Plague Tale: Innocence en de review van A Plague Tale: Requiem positief.

A Plague Tale Requiem Amicia  Hugo

Asobo Studio liet aan het eind van 2022 weten dat een derde deel nog niet op de planning stond. Het team wilde eerst de feedback van de spelers afwachten. We moeten nog even wachten tot het team zelf met het nieuws naar buiten komt, want het kan ook zijn dat ze bezig zijn met een compleet andere game.

Anita van Beugen
Anita van Beugen Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 164 reviews 1272 artikelen geplaatst

Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord