Gerucht: Nintendo gaat misschien Pokémon-handheld ontwikkelen
De leden van NeoGAF hebben een patentaanvraag ontdekt van Nintendo en The Pokémon Company voor mogelijk een Pokémon-handheld. In de afbeelding is een soort van tablet te zien, maar de grootte van het apparaat is nergens te bekennen. In de afbeelding is wel een Pokémon-achtig speluitleg te vinden. Mogelijk is het een opvolger van de Pokémon mini, die al een tijd geleden uitgekomen is.
Zoals de layout van de handheld verklapt, zal het waarschijnlijk een stand-alone apparaat worden in plaats van op een Nintendo 2DS/3DS gebaseerd apparaat. Een Pokémon-handheld, wannabe of wannahave?
-
NieuwsSilent Hill: Townfall voorzien van flinke update
De nieuwe update van Silent Hill: Townfall voegt een nieuwe moeilijkheidsgraad toe: hard mode.
0 reacties -
NieuwsBekijk hier eerste gameplaybeelden van Hunter: The Reckoning - Deathwish
Eerste beelden van de personagecreatie in Hunter: The Reckoning - Deathwish bekijk je hier!
0 reacties -
WeekendmodusWeekendmodus: van 30 oktober 2026 met Alan Wake 2
Komend weekend is het Halloween, dus de weekendmodus van deze week zit propvol met horrorgames. Wat speel jij?
87 reacties -
NieuwsMelvor Idle 2 verschijnt binnenkort in Early Access
Melvor Idle 2 verschijnt op 17 november in Steam Early Access met nieuwe skills en Jagex als uitgever.
1 reactie
Gewoon een simpel patentaanvraagje op iets wat met NFC te maken lijkt te hebben, meer niet.
Zou zomaar gebruikt kunnen worden straks met de WiiU of \"New\" Nintendo 3DS. Hell, had de WiiU niet zoiets al met Super Pokémon Rumble U?
Ga weg met die shit... Kom gewoon met een Pokémon RPG voor de Wii U, dat is wat we willen.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.