Gerucht: Ontwikkeling Fable Legends misschien toch voortgezet
Vorige maand werd Lionhead Studios gesloten en hiermee werd de ontwikkeling van Fable Legends stop gezet. Een aantal medewerkers heeft aan de website MCV verteld dat de ontwikkeling van de RPG mogelijk wordt voortgezet.
Volgens deze medewerkers heeft Microsoft aan het vaste personeel van Lionhead gevraagd of ze verder willen werken aan Fable Legends of aan het eind van deze maand op willen stappen. Volgens een andere bron hebben verschillende medewerkers ook overlegd om een onafhankelijke studio op te richten en daar Fable Legends af te maken. Er bestaat dus een klein kansje dat de game er alsnog zal komen, alhoewel dit tot nu als gerucht beschouwd moet worden.
Fable Legends werd in 2014 aangekondigd voor de Xbox One en later ook voor de pc. De game had dit jaar moeten verschijnen als free-to-play titel.
-
NieuwsPhantom Blade Zero wisselt vlak voor release van stemacteur
Phantom Blade Zero heeft een nieuwe stemacteur voor Soul. Roger Craig Smith vervangt Jay Maksenuk vlak voor de release.
3 reacties -
SeriesYer a wizard, Harry! HBO deelt eerste poster van Harry Potter en de Steen der Wijzen
De release van Harry Potter en de Steen der Wijzen komt steeds dichterbij. HBO trakteert ons nu op de eerste poster!
16 reacties -
TrailerLionel Rafale pakt Cielo flink aan in Virtua Fighter Crossroads
Ryu Ga Gotoku heeft een nieuwe vechtersbaas voor Virtua Fighter Crossroads onthuld. Lionel Rafale oogt echter zeer herkenbaar.
2 reacties -
TrailerSEGA viert 38 jaar Mega Drive met video van afgeragde LEGO-set
De SEGA Mega Drive bestaat 38 jaar en SEGA viert dat om de een of andere reden met de video van een gehavende LEGO-set
16 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.