Gerucht: PlayStation 2-games op de PSP?
Het is al een lange tijd mogelijk om PlayStation 1-games uit de PlayStation Store te kopen en deze te kunnen spelen op de PSP. Het gerucht gaat nu rond dat we binnenkort ook PlayStation 2-games op de PSP kunnen spelen.
In het geruchtengedeelte van het Official PlayStation Magazine staat namelijk dat er binnenkort een nieuwe service zal worden gelanceerd, waarmee titels als Metal Gear Solid 2 en Ico op de handheld zullen verschijnen.
Het zou dus ook kunnen dat hiermee de NGP wordt bedoeld. De PSP heeft namelijk maar één analoge sticks, terwijl er voor PlayStation 2-games twee sticks vereist zijn.
Welke PlayStation 2-games zouden jullie op een handheld willen zien?
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties