Gerucht: Playtonic Games wordt toegevoegd aan Microsoft Game Studios

-

Microsoft heeft niet stil gestaan als het gaat om het aantrekken van nieuwe studio's. Playtonic Games lijkt de line-up verder te gaan versterken.

Het Britse gameontwikkelaar bedrijf Playtonic Games, de makers van de Yooka-Laylee serie, hebben meerdere hints achtergelaten in verband met een potentiële overname van Microsoft. Zo keert Rare legende Ed Bryan terug naar Playtonic Games, wat natuurlijk al voornamelijk bestaat uit werknemers die eerst bij Rare gewerkt hebben. Wat vooral interessant was, is de tweet die Ed Bryan de wereld instuurde. De rugtas is niet geheel zichtbaar, maar het is goed te zien dat het Microsoft logo erop staat. Deze gebeurtenissen komen qua timing ook goed uit, X019 is namelijk om de hoek en tijdens de jaarlijkse show kondigt Microsoft grote verrassingen aan.

We komen hopelijk weer te weten tijdens X019. Het event speelt zich af in Londen van 14 t/m 16 november.

Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord