Gewonde jongen krijgt games en nieuwe PSP van Sony
Door de rellen in onder andere Londen worden veel mensen mishandeld, winkels geplunderd en bedrijven in de brand gestoken. Onder andere een opslagplaats van Sony werd vernietigd. Nu is er een nieuw filmpje opgedoken van een jongen, Haziq, die gewond is. Hij wordt overeind geholpen door relschoppers, maar terwijl de mensen dit doen, wordt er een PSP gestolen. De twintig jarige jongen kan niks doen, gezien zijn verwondingen. Hieronder is een filmpje te zien.
Er kwamen vele reacties van mensen door de hele wereld. Vooral boze reacties en vragen of Sony niet iets voor de jongen kon doen. Natuurlijk kan Sony dit. In een reactie heeft Alan Duncan, marketing directeur van de Sony's Europese games-afdeling, laten weten dat de jongen een nieuwe PSP krijgt. Daarnaast ontvangt hij een aantal games om zich mee te vermaken. We hopen dat de jongen goed herstelt en er veel plezier heeft met gamen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties