Gitaargame met echte gitaren
Ubisoft heeft bekendgemaakt dat er een muziekgame aankomt met echte gitaren. De nieuwe game heet Rocksmith en zal er voor zorgen dat we de plastic gitaartjes in de kast kunnen bergen.
Met de nieuwe game zou je echt gitaar kunnen leren spelen, aangezien je de game op een echte elektrische gitaar speelt. Tony Key, vicepresident marketing bij Ubisoft, vertelt dat ze niet te weinig geld gaan ophalen met de serie. Zoals bij Activision het geval was met Guitar Hero. Hij zegt dat het gitaar spelen nooit gaat vervelen. De hoge kosten voor de muzieknummers schijnen ook mee te vallen, omdat veel bands wel mee willen werken aan een game waar je daadwerkelijk gitaar speelt.
Guitar Hero is een partygame, Rocksmith is een muzikale ervaring.
Rocksmith zal worden geleverd met een adapter om je gitaar aan te sluiten op de Xbox 360 of PlayStation 3. Ubisoft onderhandelt nog met Gibson om voor 200 dollar de game gebundeld te verkopen met een gitaar. De game zal 45 nummers bevatten van onder andere The Rolling Stones, David Bowie, Nirvana en The Animals. Waarschijnlijk ligt Rocksmith eind 2011 in de winkels.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties